Aktualności

Obraz00496-2

Amara Laureatem Orłów Wprost 2017!

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów i wybitnych osobowości regionu, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Miło nam poinformować, że w gronie tegorocznych laureatów nagrody znalazł się również Zakład Farmaceutyczny Amara.

Czytaj więcej…

20170903_102416

Poland Business Run – Pobiegliśmy, pomogliśmy!

Za nami kolejna edycja Poland Business Run. Inicjatywa promująca pomoc potrzebującym w połączeniu z popularyzacją aktywnego trybu życia jest nam bardzo bliska, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!  Czytaj więcej…

yt_tlo

Ruszyła kampania Refitnera – #AkcjaRegeneracja!

#AkcjaRegeneracja to ogólnopolski projekt edukacyjny marki Refitner, w ramach którego publikowane są merytoryczne, a jednocześnie przyjazne w odbiorze materiały, opisujące temat regeneracji organizmu. Autorzy projektu zwracają w ten sposób uwagę osób aktywnych fizycznie na ten kluczowy element całego procesu treningowego, dzięki któremu ograniczamy kontuzje, poprawiamy kondycję i osiągamy lesze wyniki w sporcie.

Czytaj więcej…

00hktoAQmh0dHA6Ly9vY2RuLmV1L2pjbXNmb3JiZXMvNDkyZmE1YjgtOGNkZC00MDc5LTkwOGMtZmU4YjAxMjA5M2I2LmpwZ5GTAs0CvAA

Diamenty Forbesa – Gala wręczenia nagród

W czwartek 18 maja w Hotelu Starym w Krakowie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały Diamenty Forbesa. Amarę, zwycięzcę w kategorii małopolskich firm, reprezentował Prezes Zarządu spółki – Jarosław Bogucki.  

Czytaj więcej…

otwarcie inwestycji

Film z otwarcia nowej inwestycji

200 m2 części biurowej oraz 3000 m2 powierzchni magazynowej – najnowsza inwestycja Z.F. Amara w pełni służy coraz większym potrzebom firmy. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym, pokazującym uroczyste otwarcie inwestycji przy ulicy Półłanki w Krakowie.  Czytaj więcej…

targi_1

Refitner: Udział w Go Active Show

Targi Go Active Show, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 21-23 kwietnia, to jedne z największych targów branży fitness w Polsce. Ciekawe warsztaty, sportowe atrakcje, zawodnicy KSW. Całość uzupełniona o stoiska wystawiennicze, wśród których nie mogło zabraknąć naszej marki Refitner.

Czytaj więcej…