Aktualności

00hktoAQmh0dHA6Ly9vY2RuLmV1L2pjbXNmb3JiZXMvNDkyZmE1YjgtOGNkZC00MDc5LTkwOGMtZmU4YjAxMjA5M2I2LmpwZ5GTAs0CvAA

Diamenty Forbesa – Gala wręczenia nagród

W czwartek 18 maja w Hotelu Starym w Krakowie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały Diamenty Forbesa. Amarę, zwycięzcę w kategorii małopolskich firm, reprezentował Prezes Zarządu spółki – Jarosław Bogucki.  

Czytaj więcej…

otwarcie inwestycji

Film z otwarcia nowej inwestycji

200 m2 części biurowej oraz 3000 m2 powierzchni magazynowej – najnowsza inwestycja Z.F. Amara w pełni służy coraz większym potrzebom firmy. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym, pokazującym uroczyste otwarcie inwestycji przy ulicy Półłanki w Krakowie.  Czytaj więcej…

targi_1

Refitner: Udział w Go Active Show

Targi Go Active Show, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 21-23 kwietnia, to jedne z największych targów branży fitness w Polsce. Ciekawe warsztaty, sportowe atrakcje, zawodnicy KSW. Całość uzupełniona o stoiska wystawiennicze, wśród których nie mogło zabraknąć naszej marki Refitner.

Czytaj więcej…

forbes_amara

Z.F. Amara zwycięzcą małopolskich Diamentów Forbesa!

Ciągła chęć rozwoju, znajomość rynku, odwaga inwestycyjna – to tylko kilka elementów przekładających się na sukces firmy. Dzięki przemyślanym decyzjom biznesowym i zaangażowaniu pracowników, Zakład Farmaceutyczny Amara osiągnął w ostatnich latach 95% wzrostu wartości firmy i znalazł się na szczycie tegorocznego rankingu Diamenty Forbesa.

Czytaj więcej…

otwarcie

Otwarcie nowej inwestycji Z.F. AMARA

29 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie nowej inwestycji  Zakładu Farmaceutycznego AMARA. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali członkowie Zarządu Spółki: Jarosław Bogucki i Maciej Półtoranos, a także Bronisław Wycisk, Przewodniczący Rady Nadzorczej oraz Tomasz Ćwikowski, Prezes firmy wykonawczej Erbet.

Czytaj więcej…

super-pharm

Nowości w ofercie SUPER-PHARM

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że od września bieżącego roku produkty z serii AMADERM oraz RiINOZINE są dostępne w ogólnopolskiej sieci aptek SUPER-PHARM. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz życzymy udanych zakupów.