Aktualności

forbes_amara

Z.F. Amara zwycięzcą małopolskich Diamentów Forbesa!

Ciągła chęć rozwoju, znajomość rynku, odwaga inwestycyjna – to tylko kilka elementów przekładających się na sukces firmy. Dzięki przemyślanym decyzjom biznesowym i zaangażowaniu pracowników, Zakład Farmaceutyczny Amara osiągnął w ostatnich latach 95% wzrostu wartości firmy i znalazł się na szczycie tegorocznego rankingu Diamenty Forbesa.

Czytaj więcej…

otwarcie

Otwarcie nowej inwestycji Z.F. AMARA

29 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie nowej inwestycji  Zakładu Farmaceutycznego AMARA. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali członkowie Zarządu Spółki: Jarosław Bogucki i Maciej Półtoranos, a także Bronisław Wycisk, Przewodniczący Rady Nadzorczej oraz Tomasz Ćwikowski, Prezes firmy wykonawczej Erbet.

Czytaj więcej…

super-pharm

Nowości w ofercie SUPER-PHARM

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że od września bieżącego roku produkty z serii AMADERM oraz RiINOZINE są dostępne w ogólnopolskiej sieci aptek SUPER-PHARM. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz życzymy udanych zakupów.

logo_na_bialym_amara

ZAWIADOMIENIE O ZMIANIE SKŁADU OSOBOWEGO WSPÓLNIKÓW w „Chance” Zakład Farmaceutyczny Jerzy Jaworski, Maria Jaworska

Działając w imieniu spółki pod firmą: Zakład Farmaceutyczny „Amara” Sp. z o.o., (adres siedziby: ul. Stacyjna nr 5, 30-851 Kraków), wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie – Wydział XI Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000018255, REGON 350661354, NIP 6792681839, reprezentowaną przez uprawnionych do jej łącznej reprezentacji członków Zarządu: Czytaj więcej…

Rinozine

Nowość w ofercie – RINOZINE AQUA oraz RINOZINE AQUA Z KWASEM HIALURONOWYM

Marka produktów na katar RINOZINE, pod którą dotąd występowała jedynie maść do okolic nosa, została wzbogacona o dwa nowe preparaty:

  • RINOZINE AQUA spray do nosa
  • RINOZINE AQUA spray do nosa z kwasem hialuronowym

Spraye są izotonicznymi roztworami soli morskiej bezpiecznymi zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zawierają naturalną sól morską Gulf Stream Sea Water® wraz z cennymi minerałami. Czytaj więcej…

XXII Dni Biezanowa

XXII Dni Bieżanowa

Zakład Farmaceutyczny AMARA od lat towarzyszy Dniom Bieżanowa. Nie mogło nas zatem zabraknąć i podczas tegorocznej XXII już edycji.

Jak co roku wczesnym popołudniem na boisku przy Szkole Podstawowej nr 124 zaczęli zbierać się pierwsi uczestnicy święta Bieżanowa. Na scenie mieliśmy przyjemność podziwiać liczne grupy taneczne na co dzień trenujące m.in. w Dworze Czeczów, pokazy sportowe wychowanków KS Bieżanowianka czy Uczniowskiego Klubu Sportowego Korona Kraków. Czytaj więcej…