Aktualności

Certyfikat analityczny producenta

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów udostępniamy Państwu zbiór Świadectw Jakości dla produkowanych przez naszą firmę substancji do receptury aptecznej.

Czytaj więcej…

217933,355086

Z.F. Amara z Gazelą Biznesu 2017!

28 lutego 2018 roku w krakowskiej Starej Zajezdni odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród „Gazele Biznesu” Pulsu Biznesu. Wśród nagrodzonych znalazł się Zakład Farmaceutyczny Amara!

Czytaj więcej…

mascA

NOWOŚĆ w ofercie: Maść z Witaminą A

Portfolio Z.F. Amara zasilone zostało przez kolejny produkt – Maść z Witaminą A. Dzięki odpowiednio skomponowanej recepturze zawierającej witaminę A w postaci palmitynianu retinolu, produkt polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry z problemami dermatologicznymi.

Czytaj więcej…

Obraz00496-2

Amara Laureatem Orłów Wprost 2017!

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów i wybitnych osobowości regionu, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Miło nam poinformować, że w gronie tegorocznych laureatów nagrody znalazł się również Zakład Farmaceutyczny Amara.

Czytaj więcej…

20170903_102416

Poland Business Run – Pobiegliśmy, pomogliśmy!

Za nami kolejna edycja Poland Business Run. Inicjatywa promująca pomoc potrzebującym w połączeniu z popularyzacją aktywnego trybu życia jest nam bardzo bliska, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!  Czytaj więcej…

yt_tlo

Ruszyła kampania Refitnera – #AkcjaRegeneracja!

#AkcjaRegeneracja to ogólnopolski projekt edukacyjny marki Refitner, w ramach którego publikowane są merytoryczne, a jednocześnie przyjazne w odbiorze materiały, opisujące temat regeneracji organizmu. Autorzy projektu zwracają w ten sposób uwagę osób aktywnych fizycznie na ten kluczowy element całego procesu treningowego, dzięki któremu ograniczamy kontuzje, poprawiamy kondycję i osiągamy lesze wyniki w sporcie.

Czytaj więcej…