Kariera

Pracownik Techniczny

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za serwisowanie i utrzymywanie urządzeń i maszyn w dobrym stanie technicznym.

Główne zadania:

– bieżący serwis narzędzi pracy,

– usuwanie awarii pracy urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,

– bieżące kontrolowanie i prowadzenie podstawowej dokumentacji serwisowanych maszyn i urządzeń,

– wykonywanie okresowych przeglądów technicznych,

– wykonywanie prac remontowych,

– utrzymywanie ścisłej współpraca z działem produkcji.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki i automatyki,

– dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesyłanie poprzez formularz aplikacji, zawierających jedną z następujących klauzul:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o., ul. Stacyjna 5, 30-851 Kraków, będącą Administratorem Danych, w celu przechowywania i wykorzystania na potrzeby przyszłych rekrutacjach, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie moich danych jest dobrowolne. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji w Zakładzie Farmaceutycznym Amara sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO

Application form