Jeśli pragniesz rozwijać swoje kompetencje zawodowe, jesteś ambitny, nie boisz się wyzwań, a przy tym wymagasz dużo od siebie, ale i od swoich współpracowników, a zdrowie, farmacja, medycyna to Twoja pasja – Zakład Farmaceutyczny AMARA to miejsce dla Ciebie.

Praca w firmie, która stawia na najwyższe standardy jakości produkcji oraz obsługi, jest wymagająca, ale pozwala na podnoszenie własnych kwalifikacji. Swoim pracownikom gwarantujemy nowoczesne narzędzia pracy, przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Nasza firma w liczbach

0
Pracowników
0
Kobiet
0
Mężczyzn
0
Kaw dziennie
0
Osób biega

“Z życia wzięte”

Zobacz jak wygląda codzienna praca w naszej firmie

Dołącz do naszego zespołu jako pracownik:

  • Działu Marketingu
  • Działu Sprzedaży Hurtownia Farmaceutyczna
  • Działu Kontroli Jakości
  • Działu Zapewnienia Jakości
  • Działu Rozwoju i Wdrożeń
  • Działu Zaopatrzenia
  • Działu Produkcji
  • Działu Magazynu
  • Laboratorium Kontrolnego.

Prześlij swój życiorys oraz list motywacyjny przez formularz kontaktowy, wybierając odpowiedni Dział.

Aplikuj

Możesz na nas liczyć

w naszej pracy stawiamy na stabilność. Jako firma, która w swojej misji ma wpisane niesienie dobra i opiekowanie się ludzmi szczególni dba o swoich pracowników. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na różnego rodzaju dodatki pracownicze. Między innymi na kartę multisport, indywidualną opiekę medyczną czy dofinansowanie do kursów, które pomogą podnieść Twoje kwalifikacje a nawet do urlopów :)

Dołącz do nas!

Przyjmujemy wyłącznie dokumenty aplikacyjne, które zawierają jedną z poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Farmaceutyczny Amara sp. z o.o., ul. Stacyjna 5, 30-851 Kraków, będącą Administratorem Danych, w celu przechowywania i wykorzystania na potrzeby przyszłych rekrutacjach, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie moich danych jest dobrowolne. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji w Zakładzie Farmaceutycznym Amara sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO

Kariera