Przejdź do


Poj. -tuba z aplikatorem jałowa EPRUS 15/28ml x 1szt

Na stanie

SKU: 125385 Kategoria:

Zastosowanie

Zestaw do maści ocznych. Pojemniki – tuby Eprus® wyjałowione tlenkiem etylenu, gotowe do użycia natychmiast po wyjęciu z jednostkowego opakowania – gwarancja sterylności każdego opakowania.

Pojemniki do miksera recepturowego umożliwiają przygotowanie leku bezpośrednio w tubie. Ruchome dno gwarantuje precyzyjne i higieniczne odpowiednie dozowanie leku przez pacjenta.

Pojemniki są częścią systemu miksującego Eprus® wspomagającego sporządzanie maści, kremów, czopków w recepturze aptecznej.

Dystrybuowane i produkowane pod kontrolą Eprus zgodnie z normą jakości PN-EN ISO 15378:2018 z uwzględnieniem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP).

Gwarantują prawidłowe przechowywanie leku.

Jakość pojemników-tub jest zgodna z wymaganiami Farmakopei Europejskiej i została potwierdzona Świadectwem Jakości wydanym przez Narodowy Instytut Leków (WM-1139/NIL).

Zestaw zawiera: tubę-pojemnik, aplikator krótki z nasadką i mieszadełko jednorazowe.

Kod EAN / Gramatura

5902983770183
/ 15/28ml x1szt

Informacja dla Pacjenta

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Title

Go to Top